Фото: Варіанти

На Палац спорту на Сихові виділили ще 27 мільйонів

25 Жовтня 2018 в 18:51

Міністерство молоді і спорту України затвердило виділення державної субвенції на будівництво Палацу спорту на Сихові. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат Львівської міської ради Роман Іванців, який був членом комісії, яка відбирала палаци спорту, що реконструкцію та будівництво яких фінансуватимуть із держсубвенцій.

На будівництво багатофункційного Палацу спорту на Сихові виділили 27 млн гривень. За словами Романа Іванціва, комісія працювала з травня.

«На фініш вийшли Рівне (проект обласної держадміністрації), Хмельницький та Львів. Відповідно кошти Вінниці сьогодні перерозподілили для Львова. Без перебільшення скажу, що проект Львова є найскладнішим (загальна площа Палацу спорту становитиме 20,5 тисяч кв. м), через що у Міністерстві із самого початку його назвали “космічним”», – повідомив депутат.

Він додав, що за попередніми підрахунками, загалом уся конструкція та комунікації коштуватимуть 275 млн гривень. Наразі місто отримало 27 млн гривень та очікує ще на 27. На проектну документацію раніше виділили близько 16 млн гривень. У першому читанні держбюджету на наступний рік на Палац спорту передбачили 200 млн гривень.