Фото: Сихів Медіа

Сихівчан запрошують долучитись до обговорення покращення міського транспорту

12 Червня 2019 в 14:22

Сьогодні, 12 червня, о 19:15 на площі біля Центру Довженка сихівчани обговорюватимуть шляхи вирішення проблем із неякісним громадським транспортом, заторами та транспортною інфораструктурою Сихівського району.

Захід організовує громадська організація «За Якісний Транспорт», це вже буде четверта зустріч в рамках проекту «Зробимо Львів комфортним містом для життя». Організатори планують до кінця літа провести до 30 зібрань активних мешканців. На меті цих зустрічей є обговорення актуальних проблем і пропозицій, які надходять до громадської організації чи не щодня і через публічний діалог напрацьовувати шляхи покращення ситуації в місті.

Організатори заходу виділили такі актуальні проблеми, які планують обговорити: 
1.Створення виділених смуг громадського транспорту по проспекті Червоної Калини, вул. Сихівська. 
2.Встановлення табла прогнозування часу прибуття громадського транспорту на зупинках, що знаходяться на вул. Сихівській і проспекті Червоної Калини і на кінцевій зупинці трамвайного маршруту №8 на пл. Соборній; 
3.Облаштування зупинок у відповідності до чинного законодавства, а саме: щоб вони були освітлені; протяжність посадкового майданчика і павільйонна зупинки відповідала кількості прибуттів і відправлень автобусів; графіки руху автобусів були розміщені в павільйоні зупинки; 
4. Запуск автобусів великої вмістимості на маршрут 32;
5. Корегування автобусних маршрутів: 4а, 11, 13, 19, 32, 37, 47а.
6. Зміни в організації дорожнього руху в межах коригування дії циклу світлофорних об’єктів на проспекті Червоної Калини.