Фото: tvoemisto.tv

На Сихові невідомі пошкодили приміщення Lviv Open Lab (фото)

15 Жовтня 2019 в 10:34

14 жовтня приблизно о 19.00 невідомі люди намагалися проникнути у приміщення Lviv Open Lab (пр. Червоної Калини, 58), де заплановано реалізацію освітнього проекту. Про це повідомили в пресслужбі ЛМР.

В понеділок, 14 жовтня, приблизно о 19.05 невідомі люди проникли в приміщення Lviv Open Lab, після чого спрацювала сигналізація. Після обстеження приміщення працівники виявили, що зловмисники викрали деякі інструменти та пошкодили вікно.

“Вчора невідомі потрапили у приміщення, але спрацювала сигналізація, приїхала охорона і поліція. Вони розбили вікно і винесли болгарку. Поки що результатів розслідування немає. Камеру ми збирались поставити в процесі реконструкції, а сигналізацію поставили вже спеціально для таких випадків”, — розповідає координаторка проекту Lviv Open Lab Олена Павлюк. 

Нагадаємо, що на проспекті Червоної Калини 58 триває будівництво освітнього простору Lviv Open Lab. В приміщенні будують лабораторії, де діти зможуть майструвати, займатись робототехнікою, програмуванням, друкувати на 3-D принтерах, працювати в майстерні з деревом та інше. Школярі на практиці зможуть опановувати знання, які здобуватимуть на уроках.