Фото: Сихів Медіа

На вулиці Угорській облаштують велодоріжку та зупинку громадського транспорту

6 Вересня 2019 в 09:43

На вулиці Угорській забудовник колишнього «Полярону» власним коштом реалізовує проект благоустрою території — облаштування велосипедної доріжки, хідників та зупинки громадського транспорту. Також компанія взяла на себе зобов’язання профінансувати лікування багряника. Про це повідомили у ЛМР. 

До кінця вересня забудовник колишнього «Полярону» реалізує проект благоустрою території. «Проект розробив «Інститут просторового розвитку», всі пропозиції враховані. Там зараз тривають роботи: влаштовується кишеня без заїзду автотранспорту і велосипедна доріжка», — розповіла Галина Гладяк, голова Сихівської районної адміністрації.

За словами голови Сихівського району Галини Гладяк, забудовник також має профінансувати лікування дерев багряника. «Роботи виконує забудовник своїм коштом також забудовник мав профінансувати лікування багряника, який там залишився», — додала Галина Гладяк.

Нагадаємо, що забудовник колишнього «Полярону», отримав дозвіл  у департаменті містобудування на видалення 12 японських багряників. Він сплатив місту близько 200 тис. грн. Його зобов’язали висадити нові дерева та впорядкувати територію навколо багатоповерхівки.

Додамо, що на вул. Угорській у Львові ростуть рідкісні та цінні дерева — багряник японський. Вони стали першими деревами у Львові, що проходять комплексне лікування.