Фото: ЛКП “Спортресурс”

На вулиці Довженка побудують спортивний майданчик вартістю 3 млн гривень

25 Вересня 2019 в 15:36

На вулиці Довженка 3 зроблять капітальний ремонт спортивного майданчика. Орієнтовна вартість робіт – 3 000 000 гривень. Про це «Сихів.Медіа» розповіли в ЛКП «Спортресурс».

Як пояснив директор ЛКП «Спортресурс», планується зробити капітальний ремонт наявного спортивного майданчика за адресою Довженка 3. «Це вуличний майданчик у дворі, щоб діти могли прийти зі школи і пограти у футбол чи позайматись на тренажерах. На мою думку,  такі майданчики повинні бути ледь не в кожному дворі», — говорить Ігор Самотій, директор ЛКП «Спортресурс».

Спортивний майданчик зроблять із полівінілового покриття, на території буде футбольне та баскетбольне поле, окремо облаштують територію для заняття стрітворкаутом з необхідними вуличними тренажерами. Також встановлять трибуну для глядачів. 

«Ми розробили проект, який вже пройшов експертизу. Зараз наше завдання – підготувати тендерну документацію на цьому тижні. Як тільки визначимо підрядника, одразу приступимо до робіт».

Спортивний майданчик буде відкритим для всіх мешканців Сихівського району. Роботи проведуть за кошти міського бюджету, орієнтовна вартість об’єкта – 3 000 000 гривень.

Нагадаємо також, що у  ліцеї «Сихівський» нещодавно завершили капітальний ремонт спортивного майданчика, вартість якого склала понад 5 млн грн.