Фото: Сихів Медіа

У Ліцеї «Сихівський» облаштували сучасний спортивний майданчик. Фото

6 Вересня 2019 в 12:53

У ліцеї «Сихівський» завершили капітальний ремонт спортивного майданчика, вартість якого склала понад 5 млн грн. 

В липні цього року у ліції «Сихівський» розпочали капітальний ремонт спортивного майданчика, часу було мало, але роботи вже майже завершені.  Зараз тут облаштували підстиляючий шар, штучне покриття з розміткою на полі та бігову доріжку навколо. На майданчику є футбольне, волейбольне і баскетбольне поля, залишилось встановити лише вуличні тренажери.

Директор ліцею Іван Ухніцький розповів, що ідею реконструкції спортивного майданчика виношували довго, й для того, щоб знайти фінансування, знадобилось декілька років.

«Два роки тому, ми подавались на громадські проекти, але не набрали необхідну кількість голосів. Ми зробили роботу над помилками та подались на проекти розвитку міста і міська рада виділила нам кошти на будівництво, кошторис якого склав понад 5 млн гривень. Цілий рік ми проходили різні експертизи та узгоджували наш проект з Управлінням по справах молоді та спорту і Управлінням освіти. Нарешті, в кінці листопада 2018 року, провели тендер, який виграла Луцька фірма Спортелітбуд», ‒ розповідає Іван Ухніцький.

Вартість капітального ремонту багатофункційного майданчика склала 5,4 млн грн. Вже в середині вересня тут проведуть перші спортивні змагання. 

Детальніше про будівництво спортивного майданчика та інші плани керівництва школи читайте у нашому попередньому фоторепортажі – за посиланням

 

 

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.