Фото: Facebook-сторінка “Дивогонка у Львові”

На Сихові відбудуться дитячі велоперегони

24 Травня 2018 в 16:06

Одинадцяті дитячі велоперегони пройдуть у парку Івана Павла II на Сихові. У суботу, 26 травня,  організатори “Дивогонки” запрошують маленьких спортсменів віком від 2 до 8 років взяти участь у змаганнях.

Ганяти дітлахи можуть не лише на звичному двоколісному , а й на триколісному велосипеді, біговелі чи самокаті. Аби стати учасником та учасницею, потрібно попередньо зареєструватися. “Дивогонки” на Сихові  організовують пластуни та волонтери.

“Дитячі велоперегони  – свято для всієї родини, де медалі та призи отримують усі маленькі учасники. “Дивогонки” організовані з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до навколишнього середовища”, – повідомляють організатори.

Обов’язкова умова участі у велогонці – наявність шолома та його використання під час заїзду. На самій події потрібно сплатити реєстраційний внесок 100 гривень. А якщо позмагатися їдете всією родиною, то усі інші – 50 гривень.

Уже традиційно “Дивогонки”  є благодійними. Усі кошти з реєстраційних внесків учасників будуть передані  у Мобільний хоспіс для дітей, який працює на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Там маленькі пацієнти потребують систем безперебійного живлення, які унеможливлять параліч роботи життєво необхідних приладів.

Окрім змагань, для учасників готують різноманітні майстер-класи.