Фото: ТСН

На Сихові двоє людей провалилися в люк

2 Серпня 2020 в 10:43

31 липня у Сихівському районі, на вулиці Хуторівка-Чукаріна, поблизу заправки мережі “Укрнафта” у відкритий каналізаційний люк провалилися одразу двоє людей. Це трапилося пізно ввечері.

Відомо, що відкритий люк на тому місці не було огороджено чи позначено в інший спосіб. 19-річна дівчина і 23-річний хлопець провалилися у колектор глибиною близько три метри.

Ще до приїзду рятувальників вибратися їм допомогли очевидці. На місце події викликали бригаду швидкої допомоги, лікарі оглянули постраждалих та не виявили у них жодних ушкоджень. Обоє потерпілих відмовилися від госпіталізації.

За словами постраждалого хлопця, раніше люк був накритий бетонною плитою, однак того дня тією ділянкою дороги проїжджала будівельна техніка, яка наїхала на перекриття і зламала його. Внаслідок цього люк виявився відкритим, а хлопець та його супутниця цього не помітили.

У фірмі, яка ремонтує там дорогу повідомили, що каналізаційний колектор не їхня зона відповідальності. Наразі з’ясовують, хто відповість за цю недбалість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові встановлять 20 котівничок