Фото: 032.ua

Медиків 8-ї лікарні вакцинували від COVID-19

26 Лютого 2021 в 17:48

У Львові другий день триває вакцинація медперсоналу. Сьогодні, 26 лютого, близько 80-ти медиків 8-ї міської клінічної лікарні отримали щеплення від коронавірусної інфекції.

Головний лікар 8-ї лікарні Василь Трунквальтер розповів, що сьогодні на вакцинацію зголосилось 79 людей і він один з них. Вакцинацію проводила мобільна бригада 2-ї міської клінічної лікарні.

“Звичайно, якісь побоювання чи перестороги є, але вони такі ж, як і щодо будь-якого щеплення — від грипу, кору чи краснухи. Вакцина вироблена на індійському заводі, де є потужності компанії AstraZeneca, і це не означає, що вона індійська, тому ми адекватно оцінюємо ці речі”, — прокоментував Василь Трунквальтер.

Члени мобільної бригади пройшли навчання в Києві. Перед щепленням пацієнта оглядають, він підписує згоду та лише після цього вакцинують. Також, через 30 хвилин опісля вакцинування, медики наглядають за реакцією організму та загальним станом пацієнта. Медики, які отримали щеплення, почуваються добре й не мають жодних незвичних реакцій на вакцину.

За словами керівника мобільної бригади з імунізації Віктора Періга, в деяких вакцинованих було незначне підвищення температури і біль у місці ін’єкції. Але лікар запевнив, що це нормальні реакції на будь-яке щеплення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 15 березня в 8-й міській лікарні запрацює томограф.