Фото: Facebook-сторінка Олени Рахмонової

Мама маленького сихівчанина вдячна усім, хто допоміг у лікуванні сина

17 Жовтня 2019 в 12:32

Кілька місяців тому ми писали про хлопчика із Сихова, якому потрібно було зробити операцію по видаленню пухлини головного мозку. Наші читачі допомагали зібрати кошти на лікування, адже для батьків сума була непідйомною. Дитині провели останню операцію в Німеччині, яка пройшла успішно, і він вже йде на поправку. 

У 2017 році  маленькому Олегу із Сихова лікарі діагностували важку хворобу — пухлину головного мозку. Сім’я почала збирати кошти на лікування, щоб встановити радіоактивний імплант у пухлину, який  виділяє радіацію і поступово її вбиває.

Операцію проводили у два етапи у Німеччині. На першому етапі хлопчику встановили імплант, через який пухлина значно зменшилась. «Операція пройшла успішно та обійшлося все без крововиливів і побічних наслідків”, — розповіла Олена Рахмонова, мама Олега. 

Другий етап операції також був вдалим, Олегу дістали імплант із мозку. “Операція пройшла добре, забрали імплант і все обійшлося без ускладнень. Перший післяопераційний рік ми кожні три місяці будемо робити МРТ і відсилати результати для контролю в німецьку клініку. Ви не уявляєте, яка я щаслива! Я — найщасливіша мама у світі! Мій синочок — мій герой! Дякую Богу за все! Дякую кожному, хто нам допомагав і підтримував!” — додає Олена Рахмонова. 

Олег разом із сім’єю вже повернувся із Німеччині, він ходить на заняття в школі разом з іншими дітками свого класу.