Фото:  Facebook-сторінка Олени Рахмонової

8-річному Олегу із Сихова успішно зробили перший етап операції

9 Вересня 2019 в 15:48

У 2017 році у 8-річного хлопчика Олега із Сихівського району діагностували важку хворобу — пухлину головного мозку. 29 серпня йому зробили перший етап операції у Німеччині. Операція пройшла успішно.

Хлопчику провели перший етап операції у Німеччині, йому встановили радіоактивний імплант у пухлину, яка знаходиться глибоко у мозку. Імплант виділяє радіацію і поступово вбиває пухлину.

«Операція минула успішно та обійшлося все без крововиливів і наслідків. Олежик почуває себе добре. Після виписки можна вести нормальний спосіб життя, можна бігати, гуляти, плавати, літати  з імплантом в голові, тільки уникати прямого сонця. Я вдячна Богу за почуті молитви і буду вдячна довіку лікарям, які боролись за мого синочка. За тих вісім годин операції пережили дуже багато, і усвідомлюєш одне, що саме головне в житті здоров’я твоєї дитини та рідних», — розповідає Олена Рахмонова, мама Олега.

На 4 жовтня Олегу запланували провести другий етап операції, йому необхідно дістати імплант із мозку.

Німецька клініка погодилась почати лікування в борг, оскільки лікарі застерігались того, щоб хвороба не прогресувала. Більшу частину коштів за операцію сім’я вже оплатила — 18 000 євро, залишилось — 6 000 євро. «Всім щиро дякуємо за підтримку і молитви! Прошу молитви і далі за швидке одужання Олежика», додає Олена Рахмонова.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7426 0626 2974, Рахмонова Олена, тел.: +38 (097) 807 2051.