Львів’яни презентували пісню для Євробачення-2020

5 Лютого 2020 в 17:51

Львів’яни MOONZOO та американський репер F.M.F. Sure опублікували пісню, яку виконають у другому півфіналі Нацвідбору Євробачення-2020.

Композицію під назвою “Maze” (англ. “лабіринт”) презентували одразу з кліпом. “Maze” розповідає про кілька секунд, які траплялись з кожним із нас й іноді кардинально змінювали наше життя. Вона про момент, коли ти дивишся на екран телефону і вагаєшся, чи набрати номер коханої людини. Ми часто блукаємо лабіринтом невпевненості та вагань, будуючи відносини з близькими. Вихід з цього лабіринту дуже простий: варто відкинути зволікання і якнайшвидше зробити перший крок.”, — розповів вокаліст MOONZOO Олександр Васецький. 

Композицію пісні музиканти записали на кухні в домашній міні студії.

 

Свою партію F.M.F. Sure написав за 40 хвилин у переддень подачі на конкурс. Наше життя — це часто подорож по лабіринту. Нам усім потрібен хтось, хто відшукає, коли ми загубилися, і допоможе знайти вихід”,  — прокоментував пісню F.M.F.Sure.

Відеокліп на конкурсну пісню “Maze” зняли всього за кілька годин. Режисер та оператор відео — Максим Соснов, з яким MOONZOO співпрацює останні два роки. За словами музикантів, це була повна імпровізація — запросити друзів на вечірку, представити їм трек на Євробачення і зняти це на камеру. 

“Перед самим початком зйомок з’явилась ідея BLIND PARTY — вечірки із закритими очима, коли немає візуального сприйняття, але загострюються відчуття дотику та слуху. Це змінює сприйняття простору навколо, розковує та змушує рухатись по-новому. А головне: із закритими очима ти повністю розчиняєшся в музиці.”, — розповів барабанщик MOONZOO Ігор Стахів. 

MOONZOO feat. F.M.F. Sure – це найменш відомі учасники Національного відбору Євробачення 2020. На момент оголошення конкурсантів у них в Instagram було 364 підписники.

“Для нас Євробачення це крутий челендж: чи зможе маловідома група без продюсера вперше в українській історії виграти нацвідбір на такий престижний конкурс? Коли ми вирішили взяти участь, залишалось дуже мало часу до дедлайну подачі заявки. Але ми ризикнули й нам вдалось у найкоротші строки з нуля написати пісню й отримати змогу презентувати її на всю Україну.” 

MOONZOO feat. F.M.F. Sure виступатимуть 15 лютого у другому півфіналі Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення-2020 в прямому ефірі СТБ та UA: Перший. Музиканти вийдуть на сцену під номером 1.