Фото: Сихів Медіа

Небайдужі львів’яни провели громадське слухання щодо аварійного спортмайданчика на вул. Скрипника

4 Серпня 2020 в 17:03

Цієї неділі, 2 серпня ГО “Сихів.Медіа” спільно з жителями мікрорайону Санта-Барбара провели громадське слухання щодо аварійного спортмайданчика на вул. Скрипника, 5. Небайдужі мешканці вулиці Скрипника уже неодноразово звертались у різноманітні установи стосовно майданчика, яким уже кілька років ніхто не займається.

На сьогодні простір у катастрофічному стані та потребує капітального ремонту. Спортмайданчик банально необладнаний огорожею по периметру. Через це вулична дітвора під час активних ігор м’ячем періодично пошкоджує фасад будинку. Також існує небезпека під час ігор на імітованому майданчику нашкодити собі чи перехожим.

“Активні мешканці з навколишніх будинків налаштовані рішуче і готові разом з нами долучатися до створення громадських проєктів. Але в першу чергу я очікую відповідь на запит щодо присутності підземних комунікацій під майданчиком. На жаль, сьогоденний стан майданчика ставить під загрозу безпеку та здоров’я мешканців, зокрема дітей.

Одразу після отримання відповіді ми зініціюємо наступне громадське слухання, де обговоримо та визначимо стратегію наступних кроків щодо проєкту.

Ми успішно завершимо те, що розпочали! Слава України!” — розповів громадський діяч Ігор Шолтис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В суботу громадські активісти та небайдужі мешканці прибирали «Бетонку».