Фото: Сихів Медіа

В суботу громадські активісти та небайдужі мешканці прибирали «Бетонку»

3 Серпня 2020 в 16:35

Нещодавно команда Сихів.Медіа запрошувала усіх небайдужих на прибирання однієї із сихівських водойм. «Бетонка», як її називають мешканці Сихова, багато років була місцем для відпочинку молоді та активного дозвілля місцевих рибалок. Проте, з часом ставок став дуже занедбаним, і ми вирішили, що настав час діяти, а тому оголосили ініціативу «ВрятуйБетонку».

На прибирання сміття у суботу прийшло приблизно два десятки людей. Учасників толоки забезпечили відповідним знаряддям для прибирання – мішками й багаторазовими рукавичками — та поділили по двоє на сектори. Сміття збирали одразу сортуючи – окремо скло, пластик, папір.

Смітників біля озера немає, тож висока трава стала прихистком для десятків пляшок, обгорток, недопалків та всякої всячини. Часто через гілля та болото їх важко дістати. Наразі зібрані мішки сміття вже чекають на своє вивезення.

 

 

Нагадаємо, що у нас вже є відповідь від Управління екології Львівської міської ради, і ми працюємо над візуалізацією вигляду майбутнього ставу разом з іноземними та українськими ландшафтними дизайнерами й готуємо петицію до міської ради.

Прибирання відбулося за погодження з Управлінням екології та природних ресурсів Львівської міської ради, а також за підтримки Сихівської РА та Сихівського райвідділу поліції.

Це лише одна з ініціатив, яку проводить Сихів.Медіа в рамках рекреації водойм Сихівського району. А тому ми просимо всіх небайдужих долучатися заради покращення життя в нашому районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівські мурали – урбаністичне мистецтво на стінах району.