Фото: Корреспондент.net

ЛМР виплачуватиме щомісячні виплати непрацездатним членам сімей загиблих АТО/ООС

4 Липня 2020 в 11:46

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив положення про щомісячні виплати-допомоги непрацездатним членам сімей загиблих учасників АТО/ООС/Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, які мешкали у Львові. Про це повідомили на сайті ЛМР.

Суму щомісячної виплати вираховують, як різницю між двома розмірами прожиткового мінімуму, які встановлені для основних соціальних і демографічних груп населення (осіб, які втратили працездатність, дітей відповідного віку) станом на 1 січня 2020 року. Додатково до розрахунку сумуються соціальні виплати, доплати тощо, які нараховують непрацездатним членам сімей за рахунок коштів інших місцевих бюджетів.

Для отримання щомісячної грошової виплати непрацездатний член сім’ї загиблого, батьки дитини або опікун повинні заповнити та подати заяву. За розгляд заяв на отримання щомісячних виплат відповідає відділ соцзахисту захисту Департаменту гуманітарної політики.

Повний перелік пунктів положення про виплату щомісячної адресної грошової допомоги непрацездатним членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, загиблих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні — мешканцям м. Львова можна знайти за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд скасував кримінальну відповідальність за нетверезе водіння.