Фото: naberejnaya

Собачий корм замість традиційних подарунків. Наречені попросили підтримати безпритульних собак на весіллі

17 Липня 2019 в 17:13

Львів’яни Іванна та Михайло нещодавно відсвяткували своє весілля. Святкування було традиційним, з білою сукнею та бенкетом, проте на урочистому дійстві була одна родзинка –  нареченим замість букетів дарували корм для тварин. Про це пише на своїй Facebook-сторінці волонтер Ігор Сайко. 

Іванна та Михайло попросили друзів на весілля подарувати собачий корм замість квітів та цукерок. Жінка розповідає, що ідея такого подарунку була спільною і взагалі серед їх друзів це вже традиція. «Наші друзі, які збираються одружитись відмовляються від  таких подарунків, як цукерки та квіти, це вже увійшло в традицію. Замість них наречені просять щось корисне, наприклад, іграшки, олівці, розмальовки, які передають дітям сиротам», – розповідає Іванна.

Гості принесли аж 30 кг собачого корму, його молодята передали волонтеру Ігорю Сайку, який опікується долею безпритульних собак. «Я багато зустрічав постів у фейсбуці, що таке буває в інших країнах, коли люди отримають дивні подарунки на своє свято. Щиро радію, що серед нас є такі люди. Крапля за краплею вони будуть міняти всіх навколо себе, міняти суспільство», ‒ говорить Ігор Сайко.