Фото: pinterest.com

Кіно-ТОП 5: Серіали про жінок для жінок і не тільки…

23 Січня 2021 в 11:09

Якщо ви думаєте про те, чим зайняти зимові вихідні. Вам не хочеться виходити з дому. Уся хатня робота перероблена, або відкладена за принципом «в ліс не втече». То раджу прогулятися до найближчої крамниці або до холодильника в пошуках смачненького. Бо якщо ви оберете для перегляду один з наступних серіалів, то цікаві вихідні вам забезпечено.

Сьогодні героїнями наших кінокартин є жінки. В центрі сюжету цікаві жіночі персонажі, їх непроста доля чи складні обставини в які їх закинуло життя.

  • Велика маленька брехня (2017), 3 сезони

Почну з того, що творці серіалу зібрали зірковий склад з відомих актрис – Ніколь Кідман, Різ Уізерспун, Меріл Стріп, Зоі Кравітц, Шейлін Вудлі. Зазвичай відомі акторки намагаються не псувати собі кар’єру чи імідж невдалими фільмами. Якщо усі ці дівчата прочитали сценарій і вирішили зніматись у цьому серіалі – то він безперечно вартий уваги чи не так?

У серіалі змальовано життя декількох родин, в усіх у них діти, кар’єра, різні взаємовідносини з рідними. Раптово на шкільному благодійному балу вбивають людину. Хто, як і чому – це найцікавіше, що доведеться з’ясувати поліції та глядачам. А ще відповісти на питання – наскільки великою буває маленька брехня?

Гра актрис чудова, розвязка вражає, історія розказана динамічно і цікаво. А тому заслуговує на мою безперечну рекомендацію.

 

 

  • Чому жінки вбивають (2019), міні-серіал

Цей серіал можна назвати міні-серіалом. Міні-серіали – це завершені історії у формі серіалу, який складається переважно з декількох серій. Такі серіали не мають «другого сезону». Це ніби режисеру не вистачило формату повнометражного фільму, щоб розповісти усю історію. Проте, розтягувати сюжет на стонадцять серій теж не стали. Це чудовий компроміс для любителів кіно, якщо у вас є вільний вечір чи вихідні.

У нашій кінорубриці ви зустрінете цей жанр неодноразово. Проте, сьогодні я пропоную вам подивитися «Чому жінки вбивають». Він створений автором «Відчайдушних домогосподарок» і «Підступних покоївок» Марком Черрі. Як завжди яскраво і емоційно про жінок від цього режисера. У центрі сюжету будинок, три різні сім’ї, які жили у ньому у різні десятиліття, три різні історії, які трапились з цими сім’ями. Усе це переплітається в насиченому емоціями сюжеті. То ж чому жінки вбивають? Якщо вас затягне з перших серій, то ви обов’язково запам’ятаєте цей міні-серіал!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівське дитинство від зародження до сьогодні.

  • Гамбіт королеви (2020), міні-серіал

Чудовий міні-серіал про дівчину-шахматистку. Як інтернатська дитина перетворюється на королеву шахів. Я спочатку думала, що серіал зняли за мотивами реальних подій. Але з’ясувалось, що усі персонажі та події у фільмі вигадані. Звісно, критики помітили у серіалі трохи неправдиву дійсність радянського союзу, проте це можна пробачити цьому чудовому серіалу. Адже історія дівчинки цікава та динамічна, як і вправна шахова партія. Серіал дивиться на одному диханні. Дуже вдало підібрані актори та неймовірна історія. Його справді варто подивитися – нудно не буде, гарантовано!

 

 

  • Неортодоксальна (2020), міні-серіал

А от ця історія справді за мотивами реальних подій. Серіал зняли на основі книги-автобіографії Дебори Фельдман «Неортодоксальна: скандальне відкидання моїх хасидських коренів». Особисто для мене було відкриттям багато усього, що показано у серіалі. Зокрема те, що у великому прогресивному Нью-Йорку існує район, де живуть ортодоксальні євреї. І не просто живуть, а там панують свої закони і дуже специфічні для сучасності правила. Жінки практично не покидають ніколи цей район та живуть щодня за уставленими правилами.

Загалом, Неортодоксальна – це історія 19-річної дівчини, як ніколи не виходила за межі світу своєї родини. Її видають заміж за усіма традиціями, від чого вона б мала бути справді щасливою. Але після заміжжя їй заборонено співати чи грати на піаніно та багато інших дивних заборон. Одного дня вона розуміє, що не почувається щасливою і тікає з США у Німеччину. Там вона відкриває для себе новий світ, а світ відкриває її для себе.

 

 

  • Мілдред Пірс (2011), міні-серіал

У серіалі на тлі буднів США 50-60-х років показано історію жінки, яку можна було б перенести у сучасність чи навіть іншу країну. Чоловік зраджує Мілдред, а згодом просто йде від сім’ї. І вона залишається наодинці зі своїми проблемами та практично без засобів до існування. Що робити мамі двох дітей у такому випадку? Вона починає з того, що вміє найкраще – куховарити, а згодом, попрацювавши офіціанткою у ресторані, розуміє, що готова відкрити власний заклад. У цей період вона закохується у галантного та не дуже порядного чоловіка, який побачив у ній не лише жінку, а й спонсора. На тлі цього у її житті трапляються трагедії – спочатку фатальна з молодшою донькою, згодом, неймовірна зрада старшої доньки.

Не буду продовжувати переповідати сюжет, щоб залишити місце для інтриги. Скажу лише, що серіал цікавий. Чудова гра Кейт Уінслет (яку всі пам’ятають, як виконавицю головної жіночої ролі в Титаніку), а також інші голлівудські зірки у серіалі. Цікава історія про сильну жінку, підлість і зраду. Звісно, про сюжет можна сказати «це лише кіно», але усі ми знаємо, які неймовірні історії часто підкидає нам життя.

 

 

Серіали рекомендувала Вам Катя Цибулько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися.