Фото: Сихів Медіа

На Сихові відкрили унікальну IT & Media школу. Фоторепортаж

8 Вересня 2018 в 15:16

7 вересня на проспекті Червоної Калини відкрили першу у Львові школу, яка одночасно навчає дітей та дорослих IT і медіа.

На відкриття завітали десятки зацікавлених. Хтось прийшов, аби дізнатися, як виглядає школа зсередини, адже от-от має почати тут навчання, хтось — аби побачити зіркових гостей (сюди запросили українських блогерів, музикантів), а дехто — щоби взяти участь у розіграші подарунків і просто гарно провести час.

Вже у перший день роботи тут проводили майстер-класи з того, як створити вдалу фотографію, розробити анімаційного персонажа та поводити себе на сцені у якості актора чи акторки.

«Ми IT і медіа школа одночасно. Таке поєднання у Львові ви навряд чи зустрінете. Ми пропонуємо курси не тільки для дітей і підлітків, а також для дорослих людей. Відтак, на нашій території інноваційного навчання може знайти себе кожен, незалежно від віку і рівня знань», — каже Лариса Бук, директорка школи «Кіт».

За її словами, місце у стінах навчального закладу знайдеться для людей будь-якого віку. Головне — це їхнє бажання працювати, інше забезпечать фахівці — лектори школи. Директорка переконує, що це практики, ті, хто мають досвід роботи у тій сфері, про яку розповідатимуть: тележурналісти, дизайнери, оператори та ін.

«Ми акцентуємо увагу на тому, що ми все-таки нова медійна школа. Звичайно, пропонуємо IT-курси, без цього сьогодні ніяк, але я хочу донести до багатьох, що медіа це перспективно, актуально», — додає Лариса Бук.

Відкрили школу на Сихові невипадково. Тут немає подібних закладів, все схоже сконцентроване здебільшого у центрі.

«А Сихів — найбільший район міста, то чому ні? Тут багато молоді, якій будуть цікаві наші курси. Але ми сподіваємося, що будемо потрібні не лише сихівчанам, адже працюємо для всіх львів’ян», — наголошує Лариса Бук.

І її слова підтверджуються, адже на відкритті батьки вже обговорювали з дітьми, на котру годину краще записуватися, аби можна було зручно і безпечно дістатися вулиці Володимира Великого. Інші ж гарантують, що забиратимуть свої малих після роботи з цієї школи.

«Зайвим таке навчання не буде, сьогодні без IT нікуди. Тож краще почати вчитися з маленького віку», — розмірковує у діалозі зі своєю подругою жінка, поруч з якою хлопчик років 10.

Детальніше про всі курси IT & Медіа школи «Кіт» можна на офіційному сайті.

«Сихів Медіа» — інформаційний партнер відкриття.