Фото: Сихів Медіа

Відкрити у собі актора ‒ на Сихові навчатимуть акторської майстерності

19 Липня 2019 в 12:56

З 23 по 28 липня, у Wiki-бібліотеці, пр.Червоної Калини, 58, команда «Сихів.Медіа» організовує інтенсив з акторської майстерності. Його проведе  постановниця театрів Києва та Одеси Валерія Федотова. 

Учасники майстер-класу в перші дні виконають спеціальні вправи, а згодом  підготують перфоменс-виставу, на яку зможуть покликати друзів. «Цей проект – театр, який є всередині кожного з нас: наші емоції, пам’ять, взаємодія з людьми, зі світом навколо. Ви можете принести ваші пісні, музику, малюнки, вірші та улюблені книги або зовсім нічого не приносити, ми все придумаємо разом і  зробимо з цього виставу», – повідомляє координаторка проекту Гала Козютинська.

Інтенсив  проведе режисерка театральної майстерності М.М. Рушковського,  постановниця театрів Києва та Одеси Валерія Федотова. Вона також – лауреатка премії Київська Пектораль за «Кращий режисерський дебют», в якої є досвід роботи в кіно з такими режисерами, як Роман Ширман, Олег  Масленніков, Олександр Ітигилов та інші.

«Ми назвали цей проект «Перетворення», тому що творчість перетворює і перевертає нас. Не знаю чи правда те, що праця перетворила мавпу на Homo sapiens та точно знаю, що творчість перетворила Homo sapiens на людину. Ми впевнені що кожному із нас є що сказати прекрасного. Микола Гоголь казав що театр – це кафедра, з якої можна віддати світу багато добра. Тож, спробуймо те, що ми любимо і відчуваємо перетворити на театр», – розповідає Валерія Федотова.

У програмі заходу:

23-25 липня, 18:00 – 20:00
знайомство, акторські тренінги, вправи, етюди, замальовки до втілення майбутньої вистави, відбір матеріалу;

26-27 липня, 18:00 – 20:00
репетиції, спроба зробити щось нове і перетворити на виставу-перформанс;

28 липня, 18:00 – 20:00
відкритий показ для глядача, на який можна буде покликати своїх близьких та друзів.

Набір на повний акторський курс триває до 22 липня. Ціна за повний курс (6 днів) – 1200 грн, ціна за 1 заняття (1 день) – 250 грн.  Щоб зареєструватись на інтенсив, заповніть анкету . До 20 липня триває розіграш безкоштовної участі в інтенсиві, для цього під дописом у фейсубуці необхідно відзначити своїх друзів і зробити репост події собі на сторінку.

За будь-якими питаннями звертайтеся до організаторки проекту Гала Козютинська: тел.: 063-327-52-27, gala_cinema@ukr.net.