Фото: ЛМР

На перехресті Луганської-Червоної Калини планують збудувати багатофункціональний комплекс

9 Серпня 2019 в 11:52

У приміщенні культурно-освітнього центру ім. О. Довженка відбулось громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вул. Луганської, вул. В. Навроцького, вул. Зеленої, просп. Ч. Калини у м. Львові.

Hозрахунковий термін реалізації проекту становить від 3 до 7 років. Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

Згідно з попереднім планом, на вказаній території мають намір: зробити водовідведення, будівництво автостоянок, реконструкція виробничих будівель, реконструкція вул Луганська та будівництво громадського комплексу.

«Проектом передбачено збереження існуючої громадської забудови з можливістю її реконструкції. На ділянці транспортного призначення, що розташована на перехресті вул. Луганської – просп. Червоної Калини, пропонується розмістити проектований комплекс громадського призначення поверховістю 3- 4 -15 поверхів. У проектованому комплексі загальною корисною площею 8,8 тис. м.кв. передбачається можливість розміщення офісних приміщень, готелю, закладів громадського харчування, спортивно-оздоровчих приміщень», – йдеться у пояснювальній записці.

 

 

Окрім цього, забудовники обіцяють забезпечити комфортні умови проживання і убезпечити мешканців від шуму та вібрацій. Для цього планують застосувати шумозахисні вікна, збудувати шумозахисний екран тощо.

Зазначимо, що свої письмові зауваження та пропозиції до проекту можна подавати до 19 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення. Телефон для довідок: (032) 2 97 57 86.