Візуалізація: Urbanideas

Урбаністи розробили «зелений шлях» із Сихова до центру. Візуалізація

7 Серпня 2018 в 22:13

Urbanideas разом з Управлінням архітектури та урбаністики Департаменту містобудування Львівської міської ради розробили ідею поєднання Сихова з центром міста через систему зелених просторів.

«Загальна протяжність такого green link`у становить 9 км і дає можливість подолати цю відстань пішки за 75-90 хв. та проїхати на велосипеді за 30 хв. Цей маршрут є альтернативою до пересування вулицями Стрийською та Стуса і проходить через вже існуючі парки та пропоновані зелені простори. Цей шлях може проявити більше зеленого потенціалу міста, запропонувавши появу таких нових просторів, як набережна, міський парк, зелена стежка та інше», — кажуть в організації.

Крім того, в Urbanideas зазначають, що на деяких відтинках цього green link`у можуть з’явитися альтернативні види громадського транспорту: фунікулер на Цитадель, канатна дорога над парками і монорейка з кінцевою на Шуварі.

Цей проект є продовженням минулорічного, який представляли на Майстерні міста-2017 і розвиває ідею зелених коридорів у місті.