Львів’ян запрошують на Форум молодих політиків. Як долучитися

16 Січня 2019 в 14:54

У Львові відбудуться навчання для молоді на тему політики та молодіжної участі в політиці. Дводенний форум націлений на молодих людей, які мають високу мотивацію до участі у суспільно-політичному житті України. 

Форум поділений на дві частини. У перший день, 26 січня, пройдуть лекції, панельні дискусії та воркшопи від діючих та колишніх депутатів локального, обласного та національного рівня.

Другий день, 27 січня, призначений для молоді та депутатів з ОТГ Львівської області, які отримають корисну інформацію про практичну діяльність депутатів, інструменти ефективної комунікації з виборцями та громадою, а також про способи вирішення проблемних питань на місцях.

«Україну зараз чекає активний період виборів впродовж 2019-2020 років. В цьому контексті важливо, щоб молоді люди, які хочуть творити зміни мали якісну та практичну інформацію, як можна стати рушійною силою цього процесу, і не на словах, а працею та відданістю — ці зміни творити. Ми підготували збалансовану програму з поєднаннями теоретичної інформації та практичних кейсів з обговореннями, які дадуть молоді відповіді на важливі питання та мотивують їх до активної роботи в розбудові України в цей непростий для нас час», — каже один з керівників проекту Тарас Репицький.

Організатори запрошують зацікавлені організації та установи до відкритої співпраці в рамках проекту з метою підвищення рівня компетенції молоді.

Реєстрація на проект доступна за посиланням.

Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 16). Участь безкоштовна.

Форум організовують ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» в рамках проекту «Лабораторія молодого політика» за сприяння Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та партнерів.