Фото: Пінар Дерін Ґенчер, учасниця фестивалю

Львівський фестиваль «Забіг» відвідають зірки світового перформансу

1 Травня 2019 в 13:03

2 травня у Львові стартує другий перформанс фестиваль «Забіг». Акцент цьогорічного фестивалю — live-перформанси учасників з Гонконга, Китаю, Італії, Польщі, Ірландії та інших країн. У програмі: live-виступи, виставки, лекції та навчальна майстерня.

Відкриття відбудеться о 18:00 в підземному переході на площі Митній.

Мета події — розвиток мистецтва перформансу в Україні, а також комунікація та сприяння колаборації з іншими мистецькими середовищами та іноземними художниками перформансу.

Серед учасників:

  • Юрген Фріц — співзасновник International Performance Association і викладач перформансу в різних університетах Європи
  • Зиґмунд Пьотровський — один із найдосвідченіших польських перформерів, співзасновник міжнародної групи BLACK MARKET International
  • Пінар Дерін Ґенчер — художниця, кураторка, засновниця та творча директорка Istanbul Performance Art, Stockholm Performance Art та 24 Hours Art та інші.

Події відбуватимуться до 8 травня у Львові та з 9 до 12 травня у селі Лаврів на Старосамбірщині.

У Львові фестивальними локаціями стануть Jam Factory Infopoint, завод «Рема», «ЦЕХ: Цікаві Експерименти Художників», Lviv Film Center, Кіноцентр ім. Довженка, Центральна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука на пл. Ринок.

Куратором та організатором фестивалю є львівська група «Забіг».

Проект підтримується грантовою програмою Harald Binder Cultural Enterprises (HBCE). Партнери проекту: Австрійський культурний форум, ГО «Інститут суспільних Ініціатив», Jam Factory Art Center, проект Гершом, ЦЕХ, YMCA LVIV, SOMA майстерня, Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука, Istambul Performance Art, Stockholm Performance Art.

Більше інформації, а також детальну програму можна знайти на сайті фестивалю, а також на сторінці події у Facebook.

Група «Забіг» — це перформанс-проект створений випускниками Школи перформансу як місце для експерименту, пошуку та розвитку перформансу в Україні. Група не прагне конкурувати з вже існуючими фестивалями у Львові, а пропонує інший формат та бачення Перформанс Фестивалю.