Сихівські ліцеїсти та ліцеїстки вчились у Києві відповідальному поводженню з відходами (відео)

3 Червня 2019 в 19:20

Команда ліцею “Оріяна” взяла участь у триденному тренінгу  для учнів та вчителів, метою якого є запровадження культури сортування відходів в своїх школах та громадах. Восени випускники програми влаштовують Zero Waste Day у своїх громадах.  

Юні сихівчанки — Оксана Сташків та Ганна Петришин, разом з командою представляли наше місто та район на Zero Waste School — проекті Klitschko Foundation, що зібрав школярів та вчителів зі всієї країни. Протягом трьох днів учасники знайомились з найкращими практиками відповідального поводження з відходами, ділились власними ідеями та планами у середовищі однодумців.

Після навчання учасники втілювали власні екологічні ініціативи.

“В кінці травня ми проводили “Оріяна Eco Week”, збирали макулатуру, їздили на картонний завод, а також запрошували до школи цікавих лекторів”, — зазначила Оксана Сташків.

 

 

 

На цьому дівчата не збираються зупинятись і вже на вересень запланували масштабний захід для всіх Сихівчан — Zero Waste Day. За еко-ініціативами школярів можна слідкувати у группі в Facebook.

Нагадаємо, що Ганна та Оксана з командою минулого року розробляли унікальний пристрій для нечуючих, про який ми розповідали у матеріалі.

3 поради від дівчат як стати еко-свідомими

  1. Сортувати сміття

  2. Ходити на еко-свята, лекції та брати участь у екологічних проектах

  3. Завжди мати з собою еко-сумку