Фото: : LEOPOLIS.NEWS

До Львова приєднають 20 сусідніх міст та сіл

13 Січня 2020 в 18:36

Львівська міськрада звернулася до уряду та ВРУ з проханням включити до складу Львівської ОТГ 20 населених пунктів. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Львівська міськрада просить ЛОДА, Кабмін та Мінрегіон приєднати до Львова 20 сусідніх міст та сіл у межах реформи децентралізації. 

“Львів має чітку і зрозумілу візію щодо свого майбутнього територіального устрою, яка в першу чергу ґрунтується на чинній містобудівній документації, зокрема Генеральному плані Львова, прийнятому у 2010 році. Мова йде про приміську зону, так звану містобудівну систему “Великий Львів”, яка є частиною Генерального плану Львова та містить прогноз територіального розвитку міста, охоплюючи територію більше 20 приміських населених пунктів”, – наголосив Любомир Зубач.

 

 

Йдеться про приміську зону, що охоплює 20 приміських населених пунктів: Рудне, Винники та Брюховичі, які вже перебувають в адмінпідпорядкуванні Львова, у Жовківському районі – Дубляни, Малі Підліски, Ситихів (Дублянська міська рада), Малехів, Великі Грибовичі, Збиранка, Малі Грибовичі (Грибовицька сільська рада), Гряда, Воля-Гомулецька (Грядівська сільська рада), Зашків, Завадів, Зарудці (Зашківська сільська рада), у Яворівському районі – Бірки, Рокитне (Бірківська сільська рада), Рясне-Руська, Підрясне (Рясне-Руська сільська рада), Паланки (Вороцівська сільрада), Городоцький район – Конопниця, Суховоля, Оброшине, Пришляки  (Оброшинська сільська рада), Пустомитівський район – Сокільники, Годовиця, Басівка (Годовицька сільська рада), Лисиничі, Підбірці (Лисиничівська сільська рада), частина Солонківської ОТГ – Зубра (від об’їзної дороги до Сихова), Зимноводівська ОТГ – Зимна Вода, Лапаївка, Холодновідка, Скнилів, Мурованська ОТГ – Муроване, Сороки-Львівські, Гамаліївка, Кам’янопіль та Ямпіль.

Детальніше про проєкт можна прочитати на порталі Львівської міської ради — за посиланням.