Фото: Сихів Медіа

Депутати підтримали петицію про будівництво вулиці, яка з’єднає вул. Хоткевича та Скрипника

31 Жовтня 2019 в 15:24

Депутати Львівської міської ради підтримали будівництво нової вулиці на Сихові, яка з’єднає вулиці Хоткевича та Скрипника. Про це йдеться на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

Сьогодні, 31 жовтня, під час пленарного засідання депутати ЛМР підтримали петицію про будівництво нової вулиці на Сихові, яка з’єднає вул. Хоткевича та Скрипника. За відповідну ухвалу проголосували 42 депутати. 

Нагадаємо, що  львів’янин Микола Брич зареєстрували петицію з вимогою вирішити проблему Сихівських заторів. 14 вересня петиція набрала 500 необхідних голосів. 

«Під час будівництва дороги пропонуємо передбачити освітлені підвищені пішохідні переходи, тротуар і велосипедну доріжку вздовж дороги. На проспекті Червоної Калини виділити окремі смуги руху для громадського транспорту (паралельні центральній дорозі. Реконструювати частини дороги на проспекті Червоної Калини та облаштувати смуги для повороту ліворуч на перехрестях проспекту Червоної Калини з вулицями Скрипника та Хуторівка й відремонтувати частину вулиці Скрипника», – пише автор петиції.

Зазначимо, що нещодавно депутати ЛМР не підтримали петицію “За збереження парку імені Івана Павла II”.  Автора Назарій Курилко виступає проти будівництво дороги.  Петиція набрала 8 голосів — за, 3 голоса — проти, утрималось — 14, не голосувало — 23.  Хто голосував проти читайте у нашому матеріалі за посиланням — http://sykhiv.media/miska-rada/.

Додамо, що Сихів.Медіа на своїй сторінці у Фейсбуку провело опитування серед сихівчан, чи підтримують вони будівництво дороги. За результатами опитування, 30% мешканців проголосували За,  а 67% – Проти.