Фото: portal.lviv

Депутати не підтримали петицію «За збереження паркового комплексу Івана Павла ІІ»

20 Вересня 2019 в 09:43

Депутати Львівської міської ради не підтримали петицію  «За збереження паркового комплексу Івана Павла ІІ». Про це повідомляють на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

Автора петиції Назарій Курилко виступає проти будівництво дороги, яка б поєднувала вулицю Хоткевича та Скрипника і пролягала вздовж парку імені Івана Павла II. За словами автора, вона не вирішить проблеми надмірної завантаженості пр. Червоної Калини.

Петиція набрала 8 голосів — за, 3 голоса — проти, утрималось — 14, не голосувало — 23. «На сесії доповідач коротко представив суть петиції, після нього виступили депутати Олег Береза та Андрій Карбовник, які висловили свою аргументацію за будівництво дороги і після цього було голосування. Можливо їхні аргументи були сильніші, аніж те, що Департамент містобудування завізував цю петицію без зауважень. Ще Юліан Чаплінський говорив, що це найневдаліша ідея в містобудуванні Львова», — розповідає Андрій депутат ЛМР Андрій Пундор.

Подаємо список дипутатів, які голосували.

 

Нагадаємо, що  мешканці також зареєстрували протилежну петицію з вимогою вирішити проблему Сихівських заторів. Автор виступає за будівництво дороги, петиція набрала необхідні 500 голосів для розгляду на одному із наступному пленарному засіданні. 

«Ця дорога  включена в Стратегію розвитку Сихова з  формулюванням «Розглянути доцільність будівництва цієї дороги». Я думаю, що все закінчеться створення робочої групи на чолі з головним архітектором, який знайде компроміс у цьому питанні. При належній аргументації однієї із сторін, хтось когось переконає», — додає Андрій Пундор.

Водночас, Сихів.Медіа на своїй сторінці у Фейсбуку провело опитування серед сихівчан, чи підтримують вони будівництво дороги. За результатами опитування, 30% мешканців проголосували За,  а 67% – Проти. 

Активіст та голова громадської організації «Кращий Сихів» Павло Голубець також вважає, що проблему заторів ця дорога не вирішить. “Значно доцільніше кошти направити на купівлю нових автобусів,  трамваїв і покращити надійность цієї транспортної інфраструктури», — говорить Павло Голубець.