Фото: 

Цех на Стрийській стане приміщенням для офісів

19 Лютого 2021 в 17:47

Колишній штамповано-інструментальний цех уздовж вулиці Стрийської, 45  планують переформатувати під офісно-адміністративно торгові та складські приміщення.

Як повідомляють у Львівській міській раді, бізнесмени вже звернулися до органів місцевого самоврядування, щоб отримати необхідні документи для початку реконструкції корпусу.

Що цікаво, поряд з цим корпусом на сусідній земельній ділянці зараз активно зводиться житловий комплекс, де буде багатоповерхова житлова забудова з комерційними та офісними приміщеннями.

З заходу корпус обмежений червоними лініями вулиці Стрийської, з сходу та півночі – територією ЗАТ «Львівські автобусні заводи», з півдня – житловим комплексом. Це дуже добре видно на аксонометричній схемі з містобудівного розрахунку, який компанія подала до органів місцевого самоврядування, і якій виданню вдалося отримати.

 

 

Відповідно, цей об’єкт не є на території та не має стосунку до ЛАЗу. Також, якщо поглянути на Публічну кадастрову карту України, можна помітити, що земельна ділянка, на якій знаходиться корпус, не належить до території ЛАЗу, більше того ділянка є у комунальній власності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 сихівських ОСББ отримали «теплі кредити»

Ще в жовтні 2018 року у Львові відбулися громадські слухання щодо зміни детального плану території, на якій, зокрема, і розташований недіючий штамповано-інструментальний цех. Тоді наголошувалося, що цех збережуть та реконструюють, і в жодному разі його не демонтують. У майбутньому він зможе стати, як заявляли на презентації, багатофункціональною будівлею для різних груп населення.

Тоді головний архітектор проєкту Юрій Столяров із «Містопроєкту» зазначив: «Ми розуміємо, що промислова забудова уздовж Стрийської є дуже привабливою для інвесторів. Ця територія буде змінюватися. Доречніше тут формувати комерційну забудову».

Представник компанії-власниці споруди також сказав, що об’єкт збережуть та реконструюють.

«Ніхто цех не буде демонтувати. У приміщенні буде проведено реконструкцію в межах фундаменту, тож зовнішній периметр будови залишиться в існуючих межах. Основні роботи вестимуться в середині нежитлової споруди», – наголосив співрозмовник.

Власник споруди ТзОВ «Дагмар-Інвест» підтвердив інформацію, що вже звернувся до органів місцевого самоврядування з відповідним поданням на видачу містобудівних умов та обмежень для реконструкції цеху під офісно-адміністративно торгові та складські приміщення.

Окрім того, у рамках реконструкції буде відновлено фасад споруди. «Наразі зовнішні стіни під впливом погодних умов зазнали ушкоджень. Шматки цегли, штукатурки осипаються на пішохідну зону. Неодноразово Сихівська районна адміністрація зверталася з проханням здійснити комплекс заходів, аби завадити можливості нещасних випадків на пішохідній зоні. Тож відновлення фасадів унеможливить в майбутньому травмуванні пішоходів», – наголосили власники корпусу, ТзОВ «Дагмар-Інвест».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ОСББ 1.2.3” — новий спецпроєкт Сихів.Медіа