Фото: Твоє Місто

Брати Дубневичі переписали ТЕЦ на Львівщині на своїх синів

21 Січня 2020 в 18:15

Брати Ярослав та Богдан Дубневичі переписали ТОВ «Енергія-Новий Розділ», що володіє теплоелектроцентралю в Новому Роздолі, на своїх синів Юрія та Павла. Ця ТЕЦ фігурує у справі про розкрадання державного природного газу на 1,5 млрд грн.

Відповідні зміни в Єдиний реєстр юридичних та фізичних осіб, за даними аналітичної системи Youcontrol, внесли 16 січня. Своєю чергою власниками ТОВ «Енергія-Новий Розділ» є дві компанії: ТОВ «Агропромислове підприємство “Львівське”» (90,05%) та міське комунальне підприємство «Розділтеплокомуненерго».

Раніше і ТОВ «Енергія-Новий Розділ», і «Львівським» володіли екснардепи з Львівщини Богдан та Ярослав Дубневичі. Нині фактичними власниками ТОВ стали син Богдана Дубневича – Павло та Ярослава Дубневича – Юрій.

Додамо, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) виявив розкрадання газу НАК “Нафтогаз-Україна” на суму близько 1,5 млрд гривень у Новому Роздол і Новоявівську. Там у в 2018 році стався зрив опалювального сезону на теплоцентралях, які належали народним депутатам 8-го скликання братам Богдан і Ярослава Дубневичам. 

Нагадаємо, що Ярослава Дубневича позбавили мандата нардепа дев’ятого скликання через підозру у розкраданні держкоштів  «Укрзалізниці», а у будинку Богдана Дубневича провели обшуки.