Занедбаний парк на Стрийській врешті отримав межі

Опубліковано:
Твоє Місто

Парк ім. Архангела Михаїла, площею 4,1917 га, який розташовано на вул. Стрийській, отримав законні межі. Це стало можливим завдяки депутатам ЛМР, які підтримали ухвалу «Про затвердження ЛКП «Зелений Львів» проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок для збереження та використання парку Архангела Михаїла на вул. Стрийській (біля автовокзалу «Львів»)».

Рішення, яке львівські депутати прийняли вчора, 4 листопада, забезпечить ефективне використання міської землі, а також допоможе вберегти зелені насадження та створити якісну рекреаційну зону, яку так потребують мешканці Боднарівки.

“Я думаю, що депутати наступного року будуть просувати парк. І я вважаю, що цей парк маленький і зробити його можна дуже швидко. Якщо знайдеться хороший проєктант, аби замовити ПКД і зробити все за зиму, то наступного року вже можна буде реалізувати проєкт. В мене складається враження, що 5-10 млн гривень абсолютно вистарчить, аби зробити хороший парк,” – прокоментувала керівниця управління екології ЛМР Олександра Сладкова.

До слова, в 2019 році депутати Львівської міської ради підтримали петицію щодо відновлення парку ім. Архангела Михаїла неподалік автовокзалу на вул. Стрийській, проте зелена зона досі в жахливому стані.

Сихів Медіа