Забудова Дубневичів: мешканці Зубри протестували під судом

Опубліковано:

Вчора, 9 грудня, 8-й Апеляційний суд у Львові розглядав справу про визнання протиправною забудову Дубневичів в селі Зубра. Під час засідання небайдужі мешканці зібрались на пікет проти незаконного будівництва кварталу багатоповерхівок.

Протести проти будівництва розпочались ще в серпні. Мешканці села Зубра пікетували Солонківську сільську раду з вимогою зупинити будівництво чотириповерхівки. Тоді голова Солонківської громади Богдан Дубневич пообіцяв мешканцям: «Якщо там є якісь порушення, то ми всі свої рішення скасуємо», пише «Діло».

У детальному плані території йшлося про будівництво будинку на 92 квартири. Дозвільні документи на виконання будівельних робіт замовник отримав наприкінці липня цього року. У них вказано висоту будівлі − 15 метрів.

Але вже у вересні цього року мешканці села Зубра скасували детальний план території, завдяки якому це будівництво стало можливим. Їх повністю підтримав суддя Роман Брильовський. Серед його основних аргументів на користь жителів було те, що детальний план території не відповідає генеральному планові села Зубра.

Однак, справа потрапила до апеляції. За результатами розгляду даної справи суддя Ковтей вирішив залучити третьою стороною нового власника земельної ділянки, хоча останній такого клопотання не заявляв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Миколай прийде на Сихів?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ