З вересня школи працюватимуть з електронними журналами

Опубліковано:
Школа вільних та небайдужих

З цього року львівські школи безкоштовно користуватимуться електронним журналом/щоденником. Станом на сьогодні ІТ-компанія Lionwood.software працює над підключенням шкіл до єдиної платформи “Навчання і технології” та проводить навчає педагогів працювати з нею.

Електронний щоденник/журнал, який з’явиться в львівських школах, є мультифункціональним програмним забезпеченням. Завдяки якому можна не лише вести оцінки чи облік відвідування школи, а й прикріпляти домашнє завдання вчителям, також він має ресурс відеочату, де можна буде вести уроки онлайн чи спілкуватись.

“Запуск електронних щоденників/журналів – це революційна зміна в нашій системі освіти. Це суттєво покращує комунікацію між всіма сторонами освітнього процесу: батьки-діти-вчителі. Також це система вивільняє вчителів, бо паперова робота забирає дуже багато часу.

Тепер це можна буде робити дуже швидко онлайн. Не варто забувати про мобільність передання інформації для учнів і батьків. Якщо нам вдасться впровадити електронний журнал/щоденник в тому варіанті, як ми запланували, то всі відчують велику перевагу такої єдиної онлайн-системи”, – розповів Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літні табори для дітей в ліцеї “Оріяна”. Як записатись.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ