Літні табори для дітей в ліцеї “Оріяна”. Як записатись

Опубліковано:
Ірина Коропецька

Війна дуже вразила наймолодше покоління. Інколи дітям потрібно відволіктись від подій, тому на базі ліцею “Оріяна” одночасно функціонують два пізнавальні літні табори. Школярі разом з досвідченими модераторами граються, навчаються, займаються спортом і проводять час у компанії своїх однолітків.

1 серпня стартував літній денний табір “Оріяна+”, завдання якого — весело та пізнавально провести час з однолітками. Табір організовано для 100 дітей віком від 8 до 14 років, з яких 85% є вимушено переміщеними, а 15% львів’яни. Учні об’єднані за віком, і кожна група має тьютора й працює за власним графіком.

Щодня львівські тренери й представники ізраїльської організації “Одне серце” заохочують дітей до нових звершень та ігор. Програма табору насичена, і містить у собі тактичну підготовку, основи самозахисту, лідерство, побудові команди, всебічний розвиток, театральне мистецтво тощо. Також дітей безкоштовно харчують тричі за день, а щоразу при ввімкнені повітряної тривоги, діти з тренерами переходять в безпечне укриття в школі.

Зауважимо, що ще не пізно приєднатись табору “Оріяна+”.  Для реєстрації заповнюйте форму, і згодом з вами зв’яжуться організатори.

Паралельно з 19 липня, на базі ліцею “Оріяна”, триває навчальний табір для дітей 6-11 класів з метою “наздогнати” навчання, яке вони пропустили через війну.  Для дітей в цікавій та ігровій формі організовані уроки з української мови, математики, англійської та хімії. Школярі можуть відвідувати щодня 3 уроки, які тривають з 11:00 по 13:00. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В парку Залізна вода створить ще один мурал

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ