З понеділка в сихівських будинках розпочнеться опалювальний сезон

Опубліковано:
Mapio.net

В понеділок, 14 листопада, у Львові розпочнеться опалювальний сезон, відповідне розпорядження підписав міський голова Андрій Садовий. За словами заступниці мера з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, технічно будинки і об’єкти теплопостачання готові до подачі опалення.

Готуючись до опалювального сезону у Львові замінили 6 км теплових мереж на попередньоізольовані труби, проведено ремонт у котельнях, реконструкцію котлів на ТЕЦ-1, проведено промивки і обстеження внутрішньобудинкових систем опалення та ін.

“Станом на сьогодні будинки готові до отримання тепла, акти готовності підписані, водою системи заповнені, проведена повірка лічильників. Також ми провели усі необхідні роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи,” – розповіла Ірина Маруняк.

У випадку, якщо в будинку немає опалення, мешканці повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності, адже з 14 листопада тепло до будинків від міста подаватиметься. За проблеми у внутрішньобудинковій системі опалення відповідає балансоутримувач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові Львівводоканал відкрив “Центр води”.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ