На Сихові Львівводоканал відкрив “Центр води”

Опубліковано:
ЛКП “Львівводоканал”

ЛМКП “Львівводоканал” облаштувало в Сихівському районі сервісний центр для мешканців і центр розливу питної води на вулиці Хуторівка, 24. Сихівський центр надаватиме ті ж послуги, що і сервісний на вулиці Зелена. Про це розповіли в пресслужбі ЛМКП “Львівводоканал”.

В новому сервісному центрі працюватимуть троє менеджерів, які оброблятимуть запити львів’ян, та функціонуватиме лінія розливу фільтрованої води. Мешканці Сихова зможуть користуватися водоматами та набирати доочищену водопровідну воду, її вартість становитиме 1,20 грн за літр.

“Наша вода проходить кілька етапів фільтрування, пом’якшення та мінералізацію. У водоматах сервісного центру вода коштуватиме 1,20 грн за літр. Водомати працюють цілодобово у будівлі сервісного центру. Однак процес доочищення прямо залежить від наявності електроенергії. 10 жовтня унаслідок ракетних ударів було знеструмлено частину наших насосних станцій і львів’яни опинилися без централізованого водопостачання. Ми прийняли рішення безкоштовно роздати доочищену воду з наших водоматів, таким чином близько двох тисяч літрів отримали мешканці Сихівського району”, – прокоментував директор ЛМКП “Львівводоканал” Дмитро Ванькович.

Перелік послуг, які сихівчани зможуть отримати в новому сервісному центрі ЛКП:

  • з’ясування питань щодо нарахувань та показників лічильників холодної води
  • зміна власника особового рахунку
  • укладання договорів та видача довідок
  • реєстрація заявок на отримання технічних умов
  • купівля та встановлення лічильників на воду
  • заявки на проведення лабораторних досліджень якості води тощо.

Сервісний центр на вул. Хуторівка, 24 працює з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 та у п’ятницю з 08:00 до 16:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опалювальний сезон у Львові розпочнеться наступного тижня.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ