З понеділка у Львові запрацюють ще 33 дитячі садочки

Опубліковано:
ЛМР

Напочатку наступного тижня, 16 травня, відновлюють роботу ще 33 чергові заклади дошкільної освіти. Загалом у Львові працюватиме вже 83 садочки зі 120.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть з дотриманням правил безпеки в умовах воєнного стану. Тобто, в групах надалі буде щонайбільше по 12 дітей, аби в разі повітряної тривоги один дорослий міг допомогти двом діткам.

“До нас зверталися батьки з заявами та в усній формі стосовно того, що недостатньо місць у садках для дітей працюючих батьків. Так, із 16 травня ми першочергово беремо дітей тих батьків, які працюють і можуть надати для підтвердження відповідний документ”, – прокоментувала завідувачка сектору оцінювання якості освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР Наталія Клочко.

Зазначимо, що для зарахування дитини у садок, батькам потрібно буде звернутися у відповідний дошкільний заклад, подати довідки з місця праці, написати заяву на час воєнного стану про зарахування і заяву-згоду, де зазначити, що вони погоджуються з режимом і правилами роботи.

Додамо, що укриття в садках перевірені, вони відповідають нормам, там є запаси води, ліхтарики, вентиляції, вбиральні тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сихівському районі найдовше цьогоріч навчатимуться учні школи №73.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ