З 1 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО

Опубліковано:
Фото:bbc.com

 З 1 лютого до 9 березня цьогорічні випускники шкіл та коледжів мають змогу зареєструватися на основну сесію зовнішнього незалежного тестування. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

Нагадаємо, що основна сесія ЗНО 2022 року відбудеться з 23 травня до 17 червня. Відповідні дати затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1166 від 2 листопада 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

  • фізика – 23 травня;
  • хімія – 26 травня;
  • українська мова, українська мова і література – 31 травня;
  • математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня;
  • іспанська, німецька, французька мови – 6 червня;
  • англійська мова – 7 червня;
  • історія України – 10 червня;
  • географія – 14 червня;
  • біологія – 17 червня.

Не пізніше 29 квітня у зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде написаний час і місце проведення тестувань.Інформацію про результати основної сесії ЗНО зі всіх предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня.

Додамо, що якщо учасник  / учасниця захоче скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість складання додаткових навчальних предметів залежатиме від того, чи є у сертифікаційних роботах завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, тому що такі завдання перевіряють екзаменатори. Так, у 2022 році, щоб додатково скласти одну з іноземних мов (англійську, німецьку, іспанську або французьку) потрібно буде заплатити 789 грн, вартість складання інших навчальних предметів (історія України, географія, фізика, хімія чи біологія) становитиме 354 грн. Докладніше про реєстрацію для складання додаткових навчальних предметів буде повідомлено 1 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шахи – це гра для математиків”, – спростування стереотипів від тренера Шахової Академії та міжнародного гросмейстера

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ