Вчора, 9 грудня, 15 найталановитіших учнів та учениць шкіл міста отримали подяку від міста та грошову винагороду — по 30 тисяч гривень. Серед них – Катерина Берегуляк, учениця Навчально-виховного комплексу “Школа-гімназія” Бл. Клементія та Андрея Шептицьких.
Школярі отримали нагороду в рамках Програми підтримки обдарованої молоді.
“Я, від імені громади міста Львова, хочу подякувати вам за успіхи у навчанні, які ви показали, бо це є ваша праця, і вручити вам грошові премії”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Обдаровані школярі могли поспілкуватися з мером запитати його про все, що їх цікавило. Найбільше увагу підлітків привернув котячий мер Левчик.
“Левчик має понад 22 тисячі підписників в Інстаграм. Він приймає дуже поважних гостей: послів, міністрів. В нього дуже важка праця, бо всі хочуть із ним зустрітись, зробити фото. Кожного дня люди беруть його на руки, гладять, а він може бути не формі, але що поробиш – треба працювати”, – розповів Андрій Садовий.
Цього року учасниками конкурсу на отримання премії могли бути всі учні та випускники 2023/2024 навчального року закладів загальної середньої освіти Львівської МТГ. Додамо, що один учень або випускник може отримати премію один раз на два роки.
“Вже 8 років у Львові діє програма підтримки обдарованої молоді, де учні-старшокласники мають можливість податися на неї, і якщо вони мають перемоги в олімпіадах, участь у міжнародних конкурсах, конференціях, – вони можуть отримати відзнаку від міста Львова і гарну фінансову винагороду, – розповів начальник міського управління освіти Андрій Закалюк. – Цього року ми мали понад 50 учасників, які подалися на конкурс і сьогодні ми нагородили 15 переможців, які отримали грошову винагороду у розмірі 30 тисяч гривень. Тому, якщо ти учень львівської школи і дуже гарно вчишся – ти маєш можливість отримати гарну відзнаку”.
Оцінювала претендентів спеціальна комісія, яка враховувала наявність нагород міжнародного та всеукраїнського рівнів, участь у міжнародних та всеукраїнських проєктах, конференціях, конгресах, участь в онлайн-курсах, майстер-класах, тренінгах, підтверджених сертифікатом, участь у громадській та волонтерській діяльності, учнівському самоврядуванні, оцінка рекомендацій учнів. Особливу увагу учасники комісії також приділили оцінюванню мотиваційного відео.