Сихів перетворився на зимову казку та новорічним настроєм у повітрі! Проте, це не привід не читати щотижневий дайджест новин! Який редакція Сихів.Медіа готує за підтримки найбільшого в Західній Україні оптового ринку “Шувар”.
- На ринку «Шувар» розпочався «ялинковий бум»
Ялинки на будь-який смак та гаманець можна знайти на гуртовому ринку «Шувар». Тут продають дерева як живі, так і штучні. Зазначають, що контролюють наявність документів на дерева.
Зрізані, у горщику, штучні, українські та європейські, великі і маленькі, на будь-який смак та гаманець:
– штучні від 1000 грн
– зрізані від 800 грн
– зібрані з гілочок ялиці від 100 грн
– в горщику від 550 грн
А ще тут можна гарно запакувати ялинку, підібрати підставку та прикраси на ярмарку. Важливо: Усі не штучні ялинки на “Шуварі” продають лише з документами і вирощували їх спеціально для свят.
- “Ракурс на життя” – брошура для людей, які зіштовхнулись з онкологією
Громадська організація “ЖИТИ ЗАРАЗ” спільно з ГО “Сихів.Медіа” та “Інститут Суспільних Ініціатив” створили буклет про рак та те, як його побороти. І сьогодні, 15 грудня, авторки інформаційного буклету презентували його в Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі та подарували медустанові понад 500 примірників.
Інформ-буклет “Ракурс на життя” – це одна з перших спроб допомогти пацієнтам в усвідомленні свого захворювання та подальшій боротьбі за життя. Мета проєкту – підвищити рівень обізнаності онкопацієнтів та їхніх родичів в питаннях діагностики, лікування та реабілітації під час проходження лікування онкозахворювань та після завершення терапії.
В рамках проєкту автори інформаційного буклету надрукували 1000 примірників, які повинні охопити аудиторію 1500 осіб, яким не байдужа тема онкології. Комунальні та приватні онкоцентри, поліклініки, психологічні групи – місця, де поширюватимуться буклети, аби надруковані слова прочитали ті, кому це справді необхідно.
Представниці ГО “ЖИТИ ЗАРАЗ” сподіваються, що матеріали в буклетах допоможуть знизити рівень тривоги та страху в пацієнтів і близьких родичів, а також понизити рівень канцерофобії.
- УКУ закликає сихівчан долучитись до благодійного Святвечора
6 січня, УКУ організовує “Вифлеємську гостину”. Це благодійна акція, а саме Святвечір для потребуючих та самотніх людей.
Тривалий час Святвечір для нужденних людей відбувався в одному із корпусів УКУ на вулиці Хуторівка, однак цього разу, задля дотримання усіх карантинних норм, організатори перенесли гостину в корпус на вулиці Козельницькій (Трапезна УКУ).Розпочнеться святкування 6 січня о 13.00 годині зі святкового богослужіння в університетському храмі святої Софії – Премудрості Божої.
Студенти та працівники УКУ закликають львів’ян фінансово долучитись до благодійності. Ціль – зібрати 60 тис. грн. Завдяки цим пожертвам, Різдвяною вечерею пригостять щонайменше 100 осіб у трапезній УКУ, а також, по можливості, привезуть страви для Святої вечері пацієнтам Обласної клінічної психіатричної лікарні. Пожертви можна переказувати на картку 4441 1144 2563 3045 (Роман Хмизюк, референт деканату з душпастирських справ).
Також запрошують волонтерів, щоб долучитись до допомоги, а саме розставити стільці, столи, їжу, декорувати зал. Щоби долучитися до організації гостини як волонтер, телефонуйте за номером +380 98 0581886 (Євгенія Фау, студентка 2 курсу програми Соціології).
- Перший науковий театр на Сихові: феєрично, яскраво, вибухово
Шанувальники хімічних експериментів досі під враженнями від шоу-програми Першого наукового театру, що виступив у минулі вихідні.
Попередні вистави зібрали повний зал захоплених глядачів, а на фестивалі OL стали найпопулярнішим пунктом програми. Так що ж так приваблює людей, що хочеться відвідати такий театр ще раз і ще раз?
Перший науковий театр – це наука простими словами, доступна для дітей та дорослих. У програмі цікаві, яскраві, вибухові експерименти.
“Наша аудиторія – молодший шкільний вік та діти, які вже почали вчити хімію, тобто 7-8 клас. Ми даємо поняття, що хімія – це не лише незрозумілі формули в підручнику, а й щось класне, кольорове і вибухове. Ми запрошуємо абсолютно всіх на безкоштовній основі і таким чином ми популяризуємо науку серед молоді. Це чудовий спосіб провести вихідні з відпочинком, яскравими враженнями та користю”, – розповідає комунікаційниця простору Lviv Open Lab, Дарина Кухар.
А хто не встиг побачити, бо хоче ще однієї дози емоцій – поспішайте на наступний виступ 18 грудня о 10:00 та 12:00 у Lviv Open Lab за адресою пр. Червоної Калини, 58. Реєстрація за посиланням. Для дорослих вхід лише за наявності Covid-сертифікату про проведення повної вакцинації, негативного ПЛР-тесту чи довідки про одужання. А якщо і ця програма увінчається успіхом, організатори пообіцяли провести додаткову – третю зустріч 24 грудня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові відкрилась резиденція Святого Миколая.