Які можливості для сихівчан відкривають УДЮМКи у Сихівському районі?

Опубліковано:
Фото: Карпій –Мельник Наталія

Ніхто не народжується талановитим, такими стають. Саме тому установи дитячо-юнацьких молодіжних клубів взяли собі за мету – розвивати таланти дітей. Шукайте УДЮМКИ у Сихівському районі – це безкоштовні гуртки та секції, які розвиватимуть ваших дітей.

Дитячо-юнацькі молодіжні клуби у Сихівському районі існують з 2003 року і до сьогодні відкривають все новіші і цікавіші гуртки для дітей різного віку.

Директорка УДЮМКів, Устіянович Наталія Михайлівна, розповіла, за якими напрямки діляться клуби. Налічується безліч спортивних гуртків: теніс, футбол, змішанні єдиноборства, оздоровча гімнастика. Якщо дитина менш активна або любить творити щось руками, установа може запропонувати студії ручної роботи, малювання та класи англійської мови. Абсолютно всі гуртки є безкоштовними. Оскільки позашкільні заняття не кожному по кишені, Львівська міська рада створила такі установи у кожному районі міста.  Записи у сихівські гуртки розпочинаються з 16 вересня.

«Ми готуємось до роботи гуртків щороку завчасно, перед навчальним роком.Приводимо клуб в порядок, робимо поточне прибирання чи ремонти в приміщенні, педагоги набирають діток в групи», – говорить директорка установи.

Також пані Наталія розповідає, що в межах клубів діє літня школа, де педагоги разом з учнями проводять час на природі, навчаючись та розважаючись на свіжому повітрі.

Благітко Світлана, педагогиня гуртків «Театр ідей» і «Каляки –маляки» говорить, що всі її вихованці неймовірно талановиті і цінує кожного з них.

«Гурток займається поїнгом, хупінгом. Це володіння реквізитом, який називається пої. Ми використовуючи його розвиваємо дві півкулі мозку дітей. Ми вчимося ним жонглювати і виконувати різні фігури. Хупінг це те саме, тільки реквізитом є  кола – хупи».

Було створено дві групи для дітей у залежності від віку: молодша група – діти від 7 до 9 років і старша група – від 9 до 14 років. Гурток знаходиться на вул.Сихівська,14, та працює у такі дні:

  • Понеділок: 17:00 – 18:00
  • Вівторок: 17:00 – 20:30
  • Четвер: 17:00 – 20:30

Педагогиня гуртка англійської мови, Карпій –Мельник Наталія, вважає, що любов до англійської мови потрібно прищеплювати цікавими методами, а не змушувати дитину вчити і отримувати високі бали. Вона використовує цікаві ігри, картки, ролики в якості матеріалів для вивчення.

«Діти приходять, щоб відпочити, погратися. Ми організовуємо екскурсії, щоб щось показати дітям. Їм цікаво, вони мають де провести свій час, відповідно батьки також зацікавлені у цьому».

Уроки діляться на частини. У першій частині учні вивчають мову, пишуть, вчать вірші, співають пісні. В кінці заняття, якщо залишається час, вони грають ігри, які закріплюють отриманні знання.

 «Душа радіє, коли діти сприймають без повторення, без зазубрювання, без примушування. Дуже багато моїх дітей є здібними», – розповідає Наталія про своїх учнів та роботу з ними.

Навіть з найактивнішими, непосидючими дітьми можна знайти спільну мову, переконані педагоги. Вчителі вважають, що саме ігрова форма навчання змушує зацікавити увагу бешкетників.

  • По понеділкам і середам о 13:00 – 17:30 працює клуб Карамболь, який знаходиться на вул.Дністерській,12
  • По вівторкам і четвергам о 13:00 – 17:30 – клуб Смайлик, який знаходиться на просп.Червоної Калини,61

У групи беруть дітей віком від 6 до 12 років. Також планують працювати з 5-річними дітьми, якщо ситуація з пандемією покращиться.

Не потрібно з насторогою ставитись до факту безкоштовних гуртків, адже не лише дорого вартісні школи та секції є якісними. Якщо за справу беруться відповідальні і цілеспрямовані люди, як педагоги сихівського УДЮМКу, займатись у таких секціях теж весело і цікаво.

« Ми любимо свою роботу, ми вміємо працювати з дітьми. Хочеться привити любов дітям до того, що любимо самі»  – діляться з журналістами наставники сихівського УДЮМКУ.

Вікторія Стень

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ