Як виглядатиме дах Центру Довженка після капітального ремонту? Візуалізація

Опубліковано:
Studio zmist

Центр Довженка, що на проспекті Червоної Калини, 88, отримає сучасний та затишний дах уже наступного року! Studio zmist та Центр Довженка сьогодні, 16 листопада, поділились архітектурною концепцією майбутнього оновленого простору. Світло, багато зелені та простір для камерних концертів – уже в 2022 році, детальніше читайте в новому матеріалі.

Наразі ще невідомо коли розпочнуться ремонтні роботи на даху, проте на сьогодні уже є концепція оновленого простору і розробляється проєктно-кошторисна документація.

“На проєктно-кошторисну документацію ми подавались на фінансування у Львівську міську раду і, звісно, ми отримали кошти за даною статтею витрат. Також ми плануємо подаватись і в наступні роки, адже ми об’єкт комунальної власності і зобов’язані звертатись в ЛМР за фінансуванням. Станом на зараз ми ще не знаємо фінальної суми проєкту, кошторис ще розробляється, можливо, ми залучатимемо спонсорів за потреби,” – прокоментувала керівниця Центру Довженка, Марта Іванишин.

Хоч концепція даху уже готова, її презентують для громадськості після отримання проєктно-кошторисної документації, адже це цільний проєкт, частини якого не можуть існувати окремо. Дах Центру поділять на кілька зон: оглядовий майданчик для проведення заходів, площа, простір для відпочинку, санвузли.

“Ресторанів на даху не буде, все-таки ми комунальна установа, а не ресторанний майданчик. Так, звичайно, випити кави в даху відвідувачі зможуть, але ресторанів не буде, у Львові їх є достатньо, а ми є закладом культури. Тому говорити про якісь незвичні оренди не варто,” – розповіла Марта Іванишин.

Варто зазначити, що одним з етапів реалізації проєкту стануть громадські слухання. Адміністрації Центру не байдужа думка сихівчан, адже дах працюватиме для людей. За наявності цікавих та коректних пропозицій – автори проєкту готові вносити зміни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смачної випічки з “Кримської перепічки” в “Інтерсіті” більше не купиш.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ