WIKI бібліотека святкує 3 роки з запуску нового формату

Опубліковано:

Сьогодні, 17 червня, WIKI бібліотека (пр. Червоної Калини, 58) святкує свій день народження. За 3 роки існування бібліотеки в ній провели безліч цікавих майстер-класів, різноманітних концертів та захопливих мовних курсів. Журналістка “Сихів.Медіа” поспілкувалась з завідувачкою бібліотеки — Ольгою Василевич і дізналась про найцікавіші події, які там відбулися.

Філія бібліотеки №25 існує ще з 1975 року. Її відкрили на вул. Володимира Великого, а у 2019-му бібліотека переїхала на вул. Червоної Калини, 58. WIKI бібліотека особлива тим сучасним інтер’єром, цікавими майстер-класами, концертами та тим, що є першою частиною великого проекту Lviv Open Lab, який функціонує поруч з лекторієм, фізико-хімічною, біотехнологічною та ІТ (робототехніка, 3D-друк тощо) лабораторіями, медіастудією і майстерню для роботи з деревом.

“За три роки ми провели сотні майстер-класів та цікавих подій. Кожен захід був надзвичайним та захопливим,” — зазначає Ольга Василевич.

Підбірка найцікавіших заходів, які відбулися в WIKI бібліотеці:

  • Курси з англійської мови та основ фотографування

Сихівська бібліотека є членом мережі центром Едукації з 2019 року. За ці три роки в її стінах провели безплатні курси дорослих з англійської мови, графічного дизайну, сімейної психології та фотографії.

  • “Повір у чудо” – благодійне шоу від ілюзіоніста Олександра Дуба

11 квітня, відбулося шоу фокусів та ілюзій, на якому були присутні понад 200 глядачів. Захід дуже сподобався і дорослим, і дітям, тому WIKI бібліотека запросила ілюзіоніста виступити ще декілька раз.

“На цьому шоу ми бачили дитячі усмішки та для нас це було дуже круто, бо в такий нелегкий для нашої країни діти усміхалися,” — розповідає пані Ольга.

  • Майстер-класи від організації «Кольорова мозаїка»

Пані Марина та Галина проводять майстер-класи класи в середу о 15:00 та суботу о 13:00. Це безплатні заходи для внутрішнього переселених дітей та для сихівчан. Під час майстер-класів діти отримують досвід спілкування, покращують свої навички малювання та вчаться робити щось нове своїми руками.

  • Арт-терапія

Щочетверга, з 17:00 по 18:00 у WIKI бібліотеці відбувається арттерапія на якій присутні психологи, які працюють з дітьми, творячи мистецтво.

“Вони відволікають діточок від того стресу, від тих тривог, які зараз відбуваються в нашій країні та для нас це позитив,” — повідомляє Ольга Василевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розмовний клуб української мови на Сихові: як це працює.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ