Встигни зареєструватись на безкоштовний курс з англійської мови!

Реєстрація на безкоштовні курси з англійської мови та основ фотографії для дорослих завершується вже цього тижня, встигни зареєструватись! Інтенсиви для дорослих від мережі Центрів...

Реєстрація на безкоштовні курси з англійської мови та основ фотографії для дорослих завершується вже цього тижня, встигни зареєструватись! Інтенсиви для дорослих від мережі Центрів Едукації проводитимуть в WIKI бібліотеці, що на проспекті Червоної Калини, 58.

Цієї осені сихівчани знову мають можливість відвідати безкоштовні курси для дорослих. Потрапити на інтенсиви просто – зареєструватись за посиланням на англійську для початків та фотографію і пройти відбір. Дедлайн реєстрації – 14 жовтня о 23:59.

Інтенсиви триватимуть по 20 годин, навчання передбачає теорію та освоєння практичних навичок. Сихівчани зможуть безкоштовно вивчати англійську мову в листопаді та напочатку грудня, а фотографію – 2-5 листопада.

В ЦЕ зазначають, що в разі погіршення епідеміологічної ситуації курси можуть проходити онлайн з використанням інтерактивних методів навчання, а випадку покращення епідемситуації курси проведуть у WIKI бібліотеці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стати IT-шником цілком реально!

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ