Стати IT-шником цілком реально!

Опубліковано:
Сихів Медіа

Як ми знайшли на Сихові  міжнародну школу Academy Hacker, що виховує геніальне IT- покоління серед нинішніх школярів.

Батьки школярів мають спільну проблему: діти часто марнують час, «залипаючи» в комп’ютері чи смартфоні і з цим важко боротися. Можливо, якщо спрямувати їхню звичку у корисне русло, це масове негативне явище вдасться частково побороти? Нехай роблять це з користю, – поміркували журналісти Сихів.Медіа і розпочали пошуки IT-школи для дітей, щоб була адаптивною для учнів, привабливою, ще й територіально доступною для мешканців Сихівського району.

А й справді, якщо почути розмови школярів про найпопулярнішу та найперспективнішу професію, багато із них скажуть, що хочуть бути ІТ-шником. Чому б не запропонувати їм з юного віку зробити перші кроки до мети і вивчити популярні мови програмування, без яких немислиме 21 століття?

«Ось тут цукерки, яблучка,- це перекус для дітей. Ми створили вільний простір, аби учні почувались розкуто, любили це місце, були командою однодумців і максимально перебували  «на одній хвилі»  із тренерами. Така атмосфера сприяє вивченню нового. А батьки, які приводять найменших учнів, очікують в коридорі, аби малеча не відволікалась від навчального процесу»,- розповідає власник школи.

Академія Хакер це перша українська IT-школа міжнародного рівня, у якій навчаються діти від 6-ти до 16-ти років, освоюючи на фаховому рівні те, без чого нині не можливо уявити підлітка: окрім мови програмування тут виховують майбутніх блогерів, дизайнерів інтер’єру, навчають монтажу відео, ведення сторінок у соцмережах, розкриваючи професійні секрети відомих інстаграмних зірок та  кумирів Тік-Току.   Тут все по-дорослому, тільки  зрозумілою  і цікавою для дітей мовою.  Над методикою викладання та авторськими програмами працювали фахівці з Силіконової Долини і дитячі психологи, тому навчання в IT-школі  не є виснажливим і складним, втім ефективність забезпечена, адже після кожного пройденого модуля учень самостійно  створює власний IT –продукт.

Перш ніж віддати дитину до IT-школи, кожна мати чи батько захоче зрозуміти для себе – чи не розіб’ються дитячі ілюзії наступного дня, коли переступивши поріг закладу, вона зрозуміє, що це не просто бездумне тицькання пальцем у гаджет, а реальне навчання, знання, досягнення і особистий фаховий ріст. Для цього, потрібно знайти «правильну» школу, де навчанням займаються не прості теоретики, а реальні практикуючі IT-шники. А це – молоді, креативні, розумні, цікаві хлопці і дівчата, які затребувані у всьому світі, вражають власними історіями та досвідом в IT-галузі, що  вміють створити комп’ютерну графіку, анімацію, навчають створювати сайти, ігри, мультфільми, мобільні додаткиі роблять це без нудних конспектів. Не знаємо, чи усі школи можуть собі дозволити співпрацю із такими фахівцями, але у Academy Hacker ми таких застали.

Як і у звиклому житті – зустрічають по одежі, тож і ми почали формувати перше враження про IT-школу за її виглядом. Школа розташована на Сихові, у приміщенні ТЦ «Інтерсіті». В Академії Хакер проводять навчання у вихідні, щоб не відволікати дітей від основного навчального процесу. Перед нами відчинили величезну, комфортну  залу на кшталт коворкінгу із сучасною комп’ютерною технікою, що чекала на своїх маленьких користувачів.

До речі, разом із навичками програмування, у дітей формують системне і стратегічне мислення, а також навчальна програма дозволяє підтягнути англійську, адже це мова програмування, яку вивчають у старших групах. Учнів тут називають Хакерами. Залежно від успіхів і кількості пройдених курсів, Хакери мають різні ступені та звання, заробляють спеціальні гроші (хакерони), які потім можуть поміняти на призи. Це чудова мотивація для дітей в навчанні.

«Ми пропонуємо батькам надати шанс дітям, які мріють бачити себе в майбутньому у сфері IT або інших медійних просторах. Насправді, вивчити мову програмування не складніше, ніж вивчити іноземну мову дитині. Якщо у дітей є хороший вчитель, який на одній хвилі з учнем, тоді  для них це просто, доступно, тим більше, що сучасні діти не уявляють свого життя поза цифровими технологіями. Дайте шанс малечі не лише мріяти бути IT-шником, а й наблизитись до цієї цілі. В наших тренерів достатньо навичок та компетенції. Ми допоможемо вашій дитині розкрити можливості!.

Андрій Андрєєв, власник ІТ-школи Академія Хакер Львів

« В майбутньому на ринку залишиться два види компаній: ті, хто в Інтернеті й ті, хто вийшов з бізнесу».

Білл Гейтс, засновник Microsoft

Адреса ІТ-школи AcademyHackerLviv:

Львів, Пр-т Червоної Калини 62а, 5й поверх, офіс 5.10

Тел. 096 538  02 03

Сихів Медіа