Всі можливості в одному місці: у Львові презентували веб-платформу для підсилення бізнесу

Опубліковано:
ЛОДА

Львівський Інвест офіс презентував веб-платформу, де підприємці можуть отримати інформацію про всі наявні та наразі діючі інструменти фінансування та розвитку бізнесу, а також інвестиційні можливості регіону. Ініціативу реалізували за ініціативи Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради і Бізнес-школи УКУ та співпраці з компанією SoftServe.

Інвест офіс працює з 2022 року, його команда – це експерти з грантової діяльності, експортної підтримки, ведення фінансової та юридичної діяльності, маркетингу.

На новій веб-платформі окрім можливостей щодо додаткового фінансування, на сайті концентрується інформація про земельні ділянки та обʼєкти нерухомості Львівського регіону. За словами Івест офісу, це допоможе підприємцям, які планують розширення або релокацію, знайти кращий варіант під свої потреби. Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки компанії SoftServe, ІТ-фахівці якої розробили платформу на волонтерських засадах в межах корпоративної pro bono програми OpenTech.

“Наше завдання – інформувати про наявні можливості, навчати ними користуватися та підсилювати підприємців ресурсно. Раніше, щоб знайти додаткове фінансування бізнес Львівщини мав шукати його на різних веб-порталах. Ми зібрали всі актуальні програми підтримки та інвестиційні можливості регіону на одній онлайн-платформі. Уніфікували їх, зробивши інформацію максимально зручною для практичного використання”, – прокоментував Тарас Єлейко, директор Інвест офісу.

Подія була реалізована в межах проєкту “Консультаційна підтримка малого та середнього підприємництва Львівської області”, який фінансується Western NIS Enterprise Fund, що підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти.

“Вся країна працює над перемогою у цій війні. Але економічний тил – теж дуже важливий. Ми спостерігаємо як кризова ситуація допомагає відкривати нові горизонти та використовувати нові можливості. Зібрати такі можливості в одному місці – чудова ініціатива, яка допоможе побачити всі актуальні програми на одній платформі. Робота Інвест офісу спрощує взаємодію між приватним та державним сектором і стала місцем, в якому зібрані програми та гранти для бізнесу”, – зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстерня міста 2023: якою її бачать сихівчани. Опитування.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ