Майстерня міста 2023: якою її бачать сихівчани. Опитування

Опубліковано:
Твоє Місто

Інститут Міста проводить опитування щодо побажань містян та внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у Львові. Це опитування є важливим для організації щорічної серії заходів, які проводяться для розвитку та оновлення міста, в рамках якої створюють цікаві події, дискусії та майстерки. Пройти опитування можна за посиланням.

Цьогоріч організатори Майстерні потребують допомоги львів’ян, зокрема сихівчан, яка допоможе дізнатися про реальні запити мешканців міста щодо пріоритетних змін у Львові та кожному окремому районі.

“Розвиток та відбудова міст, можливості для мешканців та ВПО, екологія, урбаністика, мобільність та адаптація до кліматичних змін. Екскурсії та воркшопи, спілкування із представниками міської ради та громадських організацій. І це не увесь перелік, адже ви маєте ще більше ідей,” – зазначили в Інституті Міста.

В опитуванні немає правильних або неправильних відповідей. Відповідати на питання в ньому потрібно керуючись власними думками, отримана інформація буде використана в узагальненому вигляді для команди Майстерні міста. Про результати опитування респондентів повідомлять листом з інформацією про хід підготовки Майстерні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сихівському районі встановлять близько 20 пандусів та підйомників.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ