Волонтерський центр “IDEYA” у Львові: робота зсередини

Опубліковано:

У період довготривалої війни в Україні волонтерство стало не лише важливою складовою підтримки наших військових та цивільного населення. Робота волонтерських центрів виявилась крайньою необхідністю для забезпечення військовослужбовців, а також збереження життів українців. Журналістка “Сихів Медіа” поспілкувалась з представницями центру “IDEYA” про можливості долучення до волонтерської діяльності в районі.

Центр “IDEYA” працює з перших днів повномасштабного вторгнення, він розташований на проспекті Червоної Калини, 58,  у просторі молоді Lviv Open Lab. Центр допомагає військовим, забезпечуючи їх всім необхідним. Про зроблену роботу  “IDEYA” пише на своїх сторінках у Facebook та Instagram, а також звертається про допомогу у необхідних матеріалах.

Як працює центр?

Центр відчинено з 10:00 до 20:00 щодня, окрім неділі. “IDEYA” має багато напрямків діяльності: проводять майстер-класи для діток, які приходять волонтерам допомагати, плетуть сітки, кікімори, шкарпетки, рукавиці, роблять окопні свічки. Матеріали для сіток закупляють за свої та зібрані кошти, а також львів’яни приносять одяг для сіток (бежевого, зеленого та коричневого кольорів), ґудзики, бляшанки і віск для окопних свічок, а ще нитки для в’язання шкарпеток і уже готові вибори для військових.

У центрі працюють волонтери з різних областей України, більшість домівок яких зараз в окупації. Проте, вони не врачають віру, і направляють свої сили та лють у добру справу та допомагають військовим.

За підрахунками волонтерок, 1 рулон необхідного матеріалу (спанбонд) коштує від 3000 до 5000 гривень (250-300 м2 ), для виготовлення сітки потрібно 3 кольори, тобто це близько 15 000 гривень, 1 бухта сітки (450 м2)  2500-2600 гривень. В місяць волонтерам потрібно близько 3 бухт сіток та 3-4 рулони спанбонду. Центру потрібні нові волонтери і донатери. Донатити можна на реквізити, які є на сторінці у Facebook.

До “IDEYA” звертаються військові, яким потрібна допомога. У центрі є список усіх бригад, яким вони допомогли, а також звернення від військових про допомогу. Найбільша за об’ємом сітка, сплетена центром “IDEYA” мала 10 000 м², чим волонери центру дуже пишаються.

Як можна долучитись до волонтерів?

Аби стати частиною центру “IDEYA”, можна приходити в робочий час (10:00-20:00 усі дні, окрім неділі), приносити матеріали для плетіння і створення свічок та донатити.

До центру також часто приходять дітки та люди різного віку. Дітки плетуть сітки і роблять патріотичні вироби, які кладуть до посилок військовим. У центрі панує дуже дружня та тепла атмосфера, тому і діти, і дорослі зможуть знайти собі друзів, посмакувати кави, а найголовніше це допомогти нашим військовим.

Реквізити для донатів:

ПриватБанк:
Поточний рахунок UA153052990000026000021029825
IДЕЯ.ЦЕНТР ГО, ЄДРПОУ 45145923

Paypal:
ideya.center.lviv@gmail.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Навчання немає змісту, якщо воно не виховує”: у ліцеї “Інтелект” показали виставу про любов у період війни

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ