“Навчання немає змісту, якщо воно не виховує”: у ліцеї “Інтелект” показали виставу про любов у період війни

Опубліковано:

У стінах ліцею “Інтелект”, що на вулиці Запорізькій, 20, відбувся прем’єрний показ вистави “І на старті всі юні їх долі” театру “Емануїл”. Вистава про важливість висловлювання своїх почуттів, про повагу та безумовну любов у період війни. Журналістка “Сихів Медіа” відвідала подію та поспілкувалась з директоркою про театральне мистецтво.

Перед показом вистави директорка Мудрик Тетяна презентувала звіт роботи за рік у ліцеї, досягнення та успіхи учнів. Виконавці та ідейники вистави хотіли показати, як важливо бути толерантними у суспільстві, мати повагу до інших, а також сценарій зачіпає важливу тему війни. 

Директорка ліцею спільно з режисеркою розповіли, що мали на меті продемонструвати, як життя людини може змінитися в одну мить.

“Вистава – це не лише мистецтво, а й могутній засіб виховання. Вона ставить перед глядачами важливі питання та проблеми, що стосуються кожного з нас. Крізь образи та дії героїв відчуваємо важливість дбати про свою долю та долю нашої країни”, –  розповідає режисерка Горай Жанна.

Сцену облаштували у їдальні. Вистава розпочалась лунанням повітряної тривоги, актори показують зі сцени, як біжать до шкільного укриття та попри все мають надію та віру на краще. Діти під час вистави усіляко передавали весь пережитий біль, аби торкнутися до небайдужих сердець.

Місце в постановці знайшлось і для двох акторок з Криму – мама та донька переїхали до Львова ще у 2014 році, одразу як почалась російсько-українська війна. Сьогодні мама працює у ліцеї вчителькою, донька тут навчається. 

“Я одразу розуміла, що це швидко не закінчиться і я хочу жити на українській землі, тож прийняли рішення переїхати до Львова”, – ділиться жінка.

Директорка зазначила, що вистава також про безумовну любов, яку важливу роль вона займає особливо у період війни, а також про те як можна  допомогти іншим людям.

“Навчання немає змісту, якщо воно не виховує. Одною з ланок цього виховання ми знайшли дорогу через театр. Щоб достукатись до сердець людей, до дітей, до людей, які перебувають у складних життєвих обставинах”, – говорить директорка ліцею Мудрик Тетяна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові відбувся Відкритий чемпіонат Сихова з шахів серед школярів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ