Військовим у Львові пропонують безкоштовні абонементи у фітнес-клуби

Опубліковано:
Фото: Управління спорту Львова

У 2024 році у Львові розпочинає діяти нова програма підтримки військовослужбовців-учасників бойових дій та членів сімей загиблих військових. Її мета – створення умов для занять спортом, адже це один з найпотужніших засобів для підтримки фізичного та психологічного здоровʼя, а також соціальної адаптації. Про це повідомили в управлінні спорту ЛМР

Механізм роботи програми передбачатиме відшкодування визначеним категоріям витрат на оплату тренажерного залу та/або його аналога. Половину абонемента оплачуватиме місто, а іншу – сам фітнес-клуб.

Станом на сьогодні співпрацю налагоджено з вісьмома найбільшими спортивними клубами міста, чотири з яких розташовані в Сихівському районі:

  • “Бронкс” (вул. Миколи Пимоненка, 3)
  •  “Олімп” (вул. Стрийська, 45, та вул. Хуторівка, 26)
  • “Спорт Лайф” (вул. Зубрівська, 38)
  • “Колізей” (вул. Полуботка, 31)

Зокрема Львівська міська рада запрошує до співпраці інші клуби. Щоб долучитися до програми, потрібно заповнити кілька документів, доступних за посиланням, та надіслати на електронну адресу sport.lmr@gmail.com.

Військових, які хочуть скористатися програмою від ЛМР, просять телефонувати за номером 032 297 58 74, де їм нададуть повний перелік клубів-учасників програми та проінструктують щодо необхідних документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Там насправді продумана кожна деталь, кожен гвинтик” – волонтерка про Мобільний хірургічно-стабілізаційний пункт Keep Life

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ