Війна, яка вона є насправді

Опубліковано:

13 жовтня у Wiki бібліотеці відбулась презентація ветерансько-літературного відділу “Сторінками війни” присвячена Дню захисників та захисниць України.

“Сторінками війни” – це можливість пересічних людей ознайомитись з виданнями найкращих авторів, для яких російсько- українська війна стала невід’ємною частиною життя.

“Метою даного заходу є популяризувати літературу про сучасну війну та відкрити молодим читачам сторінки новітнього українського героїзму,” – коментує співорганізатор,ветеран російсько-української війни Ігор Шолтис.

Презентував відділ Юрій Руф, який добре орієнтується у військовій та постмайданній літературі.

“Я розповідав про три найважливіших сегменти – безпосередньо ветеранське видавництво, ветеранську літературу і літературу, яку пишуть волонтери, або письменники про події на Східному фронті в сучасному контексті”, – ділиться Юрій Руф.

Видання були презентовані від:


– Залізний Тато (Дмитро Савченко);
– Крила (Василь Лабайчук);
– Марко Мельник (Marko Melnyk);

“Я радий, що тепер такі події частіше відбуваються в Україні, зокрема у Львові. Таким чином люди будуть обізнані і будуть бачити правдиві історії зі Сходу та чути розповіді з перших вуст. Теж, що мені дуже подобається – кожен може долучитися до цього дійства, якщо принесе свою книгу, яку прочитав. І знаєте, я вже віддам декілька своїх книг, тому що вважаю це необхідною справою, “ – ділиться відвідувач заходу, ветеран російсько-української війни Целюх Тарас.

Тож відтепер, кожен відвідувач бібліотеки зможе взяти у руки книгу та перенестись у події, які кожного дня навіть не відчуває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Емаус-Оселя отримає авто!

Сихів Медіа